Hakkımızda

Cinovasyon farklı sektörlerde faaliyet gösteren, sektöründe tecrübeli iş insanlarının bir araya gelmesi ile 2019 yılında kurulmuş dernektir. Adını “Cin fikirler” ve “İnovasyon” kelimesinin birleşiminden almıştır. Odağına inovatif girişimciliği koyan Karadeniz Bölgesindeki ilk ve tek dernek olarak kurulmuştur.

Günümüzde ve geçmişte Ülkemizde birçok insanın karşı karşıya kaldığı “Eski köye yeni adet getirme”, “Bu iş sana mı kaldı?”, “Başımıza iş açma!”, “Bunu ilk düşünen sen değilsindir.” ifadelerinden dolayı kendi iş fikirlerinden vazgeçmiş girişimcilere alternatif bir kapı olmak için yola çıktık. Girişimcilik etkinliklerinde dereceye giren kişi/ekiplere mentorluk yapmak, onların iş fikirlerinin sağlıklı biçimde hayata geçmesini ve doğru gelir modeli oluşturmalarını sağlamak, kendi ayakları üzerinde durmalarına yardımcı olmak ve mümkünse yatırımcı almalarını sağlamak arzusundayız.

Bunun yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları ile mevcut işletmelere; eğitim, danışmanlık, fizibilite raporu hazırlama, proje yazma hizmetleri vermekteyiz. Bu konulardaki taleplerinizi “Hizmetlerimiz” başlığı altından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Girişimcilik ekosistemin içinde yer alan kişilerden temin edeceğimiz, girişimci/işletmeler için önemli olduğunu düşündüğümüz farklı alanlardan birçok önemli konuyu paylaşacağımız “Blog” sayfamızı takip etmenizi öneririz.

Bu oluşumda yer almak isteyen deneyimlerini, tecrübelerini girişimci/işletmeler ile paylaşmak isteyenler; bizimle “Hakkımızda/Üyelik” sayfasında yer alan formu doldurarak iletişime geçebilir.

Daha güçlü bir girişimcilik ekosistemi için biz hazırız ya siz?